АФР-ТЦП

Поточна версія: 5.51 від 30.08.2023р.

Інформація про ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "АФР-ТЦП"

Якщо на Вашому комп'ютері не встановлено жодної версії Microsoft Access або встановлена 64-розрядна (x64) версія Microsoft Access, можете встановити 32-розрядну (x86) версію Microsoft Access 2010 Runtime (версія безкоштовна та не потребує ліцензії!). Всі наші програми коректно працюють у середовищі MS Access 2010 Runtime.
З метою спрощення системи складання та подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на виконання нормативних документів НКЦПФР пропонуємо програмний продукт – «АФР-ТЦП».

У програмі реалізовано можливість ведення внутрішнього обліку ТЦП.

Програма підготовки адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами «АФР-ТЦП» відповідає вимогам діючих нормативних актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та законодавства України щодо захисту прав інтелектуальної власності і розроблена та розповсюджується з використанням ліцензійного програмного забезпечення компанії Microsoft.

Програма є індивідуальною для кожного підприємства, використовує його персональний код за ЄДРПОУ і тому не може бути використана іншою юридичною особою для подання адміністративних даних до НКЦПФР.

Програма «АФР-ТЦП» є зручною у користуванні і суттєво заощадить ресурси, необхідні Вам для її самостійної розробки та надання адміністративних даних до НКЦПФР. Крім того, розробник бере на себе зобов'язання з безкоштовного надання необхідних консультацій щодо використання програмного продукту та його підтримки протягом року, за який сплачена вартість технічної підтримки. Користувачі самостійно вирішують питання щодо захисту та надання прав доступу до інформації, що міститься в програмному забезпеченні.

 • ПРОГРАМА «АФР-ТЦП» ДОЗВОЛЯЄ:

  ● Складати адміністративні дані щодо діяльності торговців цінними паперами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (регулярна інформація (щоквартальна, річна); нерегулярна інформація);● Заносити та редагувати відомості про особу торговця цінними паперами та дані про його діяльність;● Накопичувати та зберігати інформацію про діяльність торговця цінними паперами;● Здійснювати пошук записів у відповідних журналах та реєстрах;● Імпортувати інформацію з бази даних філії;● Імпортувати дані про угоди, укладені на організаторах торгівлі, з файлів визначеного формату (ПФТС, УБ, ФБ Перспектива);● Розраховувати показники ліквідності;● Автоматично формувати портфель ЦП та динаміку зарахування/списання ЦП;● Розраховувати та перевіряти правильність заповнення портфеля ЦП торговця цінними паперами;● Створювати архівні копії всієї інформації та відновлювати її з архівної копії;● Перевіряти відповідність внесених даних встановленому формату звітних даних, контрольним перевіркам та співвідношенням (перевірки узгоджені з перевірками, що використовуються у програмі-приймачі звітності торговців НКЦПФР);● Формувати електронну форму звіту (адміністративних даних) за обраний поточний період, після чого (в разі необхідності) електронна форма готова для підписування електронним цифровим підписом (програма накладання електронного цифрового підпису має бути придбана користувачами окремо у Акредитованого засвідчувального центру);● Виводити для попереднього перегляду та друкувати паперові довідки/документи, визначені в межах звітності;● Формувати звіт (адміністративні дані) у паперовому та електронному форматі, необхідному для подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, що затверджений відповідним Рішенням/Наказом НКЦПФР;● Формувати електронне повідомлення до НКЦПФР та СРО з електронною формою нерегулярної звітності;● Працювати одночасно декільком користувачам у локальній мережі;● Вести внутрішній облік ТЦП за новими Правилами;● Вести облік недоговірних операцій з цінними паперами;● Формувати документи (журнали, вибірки, акти тощо) формату MS Word (RTF) на базі настроюваних користувачем шаблонів та даних договорів;● Вести довідник цінних паперів (кодифікація НДУ, МФС, тікети ПФТС);● Експортувати всі друковані форми звітності ТЦП в файли формату MS Word (RTF).

Програма «АФР-ТЦП» розроблена та розповсюджується для роботи під керуванням Microsoft Access 2000/ХР/2002/2003/2007/2010 (x86) або Microsoft Access XP Runtime 2007/2010 (x86) (включає ліцензію фірми Microsoft).

Повідомляємо, що ми продовжуємо активну роботу з технічного забезпечення АФР-ТЦП та готуємось до розробки нової програми відповідно до нормативно-правових актів НКЦПФР.

Інформація про програмний продукт, що подається учасником фондового ринку

(рішення НКЦПФР №211 від 29.04.2020 р., наказ НКЦПФР №76 від 02.07.2020 р.)

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Вартість програми

Ціна програми

безкоштовно

за квартал

за умови сплати вартості технічної підтримки

Технічна підтримка

1990 грн.

за квартал

(без ПДВ; з ліцензією на одну юридичну особу; з наданням ліцензійного ключового файлу key.xml)

ПРИДБАННЯ ПРОГРАМИ

ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ/СПЛАТИ ВАРТОСТІ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Для отримання рахунку-фактури заповніть реєстраційну форму на сайті.
УВАГА! Ми впровадили електронний документообіг, тому ВСІ документи (рахунки, акти і т.п.) контрагентам надсилаються ЛИШЕ через інтернет-сервіс "Вчасно". Радимо завчасно та безкоштовно зареєструватись на сервісі vchasno.ua (потрібен лише кваліфікований електронний підпис, виданий будь-яким надавачем електронних довірчих послуг, наприклад, ДФС).
УВАГА! Постачальником програми/виконавцем послуг є ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович. Відповідно оплата виконується на рахунок ФОП (третя група, без ПДВ) і всі документи оформлюються від ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович. Сповіщення сервісу "Вчасно" також будуть вам надходити стосовно документів від ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович.
УВАГА! Починаючи з березня 2020 року ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович працює БЕЗ ПЕЧАТКИ (п.1 та п.3 ст. 58-1 ГКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15#n2637).
Надіслані вами заявки обробляються протягом робочого дня і рахунок-фактура надсилається також протягом дня (за наявності технічної можливості). Посилання на дистрибутив програми, новий ліцензійний ключовий файл KEY.XML, акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) будуть вам надіслані ПРОТЯГОМ НАСТУПНОГО, ПІСЛЯ НАДХОДЖЕННЯ КОШТІВ НА ВКАЗАНИЙ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК, РОБОЧОГО ДНЯ (за наявності технічної можливості).

РЕЄСТРАЦІЯ

Програмне забезпечення для придбання технічної підтримки*

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Технічна підтримка

З питань технічної підтримки осіб, які офіційно придбали програму “АФР-ТЦП” та занесені в реєстр покупців програми, звертайтеся електронною поштою на адресу au.ams%40troppus або за телефоном (068) 954-10-27.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ КОРИСТУВАЧІВ

 • 1. ЧОМУ Відсутня можливість заповнення форм фінансової звітності в складі квартальних даних ТЦП?

  Оновлення версії програмного забезпечення на останню (поточну) допоможе вирішити питання з відображенням і заповненням форм фінансової звітності. Відповідно до Рішення НКЦПФР № 153 від 15.02.2023 р. на період дії воєнного стану, нвестиційними фірмами звітних даних, передбачених підпунктами 2.6 – 2.10 пункту 2, пункту 3 розділу ІІ Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25 вересня 2012 року № 1283, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 жовтня 2012 року за № 1737/22049 (зі змінами). 

 • 2. Якщо пруденційний показник нормативу ліквідності активів не відповідає нормі/не відхилявся від норми за місяць як подати довідку?

  У такому випадку необхідно подати нерегулярну звітність за останній день місяця, за умови якщо відхилень від норми протягом місяця не було.   У разі відхилення від норми необхідно подати нерегулярну звітність за період від початку виникнення такого відхилення до дня подання звітності.

 • 3. Як при заповненні журналу договорів звітності торговців показувати договори, що були укладені та по яких пройшли цінні папері, а потім розірвані, а цінні папери повернуті?

  Однозначної відповіді немає, найкращим варіантом є отримання РОЗ‘ЯСНЕННЯ з боку НКЦПФР за зверненням торговця цінними паперами. Ми вважаємо за можливе закриття такого договору як анульованого, а рух цінних паперів відображати як зарахування та списання за недоговірними операціями. Зверніть увагу, що НКЦПФР може надавати роз’яснення щодо питань роботи торговців цінними паперами взагалі, а не з використанням спеціального програмного забезпечення. 

 • 4. Завантажили з сайту розробника файл дистрибутиву нової версії програми (setup.exe) та, на всяк випадок, перевірили його на віруси на сайті https://www.virustotal.com/ (або аналогічному). Отримали попередження про те, що файл небезпечний або інфікований. Як ви це прокоментуєте?

  Якщо Ви після завантаження файлу виконали перевірку його контрольної суми MD5 і ця перевірка успішна, то файл дистрибутиву не інфікований (з дуже високою вірогідністю).  

 • 5. Відповідно до пункту 1 Рішення НКЦПФР № 153 від 15.02.2023 р. зупинено розкриття адміністративних даних щодо пруденційних нормативів професійної діяльності інвестиційних фірм за Положенням, яке було затверджено Рішенням НКЦПФР № 1597 від 01 жовтня 2015 року. Як тепер формувати у «АФР-ТЦП» місячну звітність?

  В «АФР-ТЦП» відповідні розділи в Додатках даних з набуттям чинності Рішення №153 при формуванні заповнювати не потрібно. У складі місячної звітності дозволяється відповідні розділи залишити пустими.  

 • 6. При формуванні місячного звітувиникає помилка #0_120 «Виявлено невідповідність суми виконаного договору та біржового контракту». Відповідно до чинного законодавства біржові угоди можна проводити у валюті. Прошу пояснити.

  Сумму біржового контракту Ви вказуєте у гривні незважаючи на інше. Це зумовлено певними процесами Комісії, які вимагають подання інформацію таким чином з зазначенням суми біржового контракту у гривнях. Це також зумовлено відсутніми Рішенням НКЦПФР, які б регулювали подання інформації у цій частині. 

 • 7. Як встановлювати АФР-ТЦП та Норматив ліквідності активів ?

  Спочатку завантажте установники. Кожна програма має свій установник.
  Програми встановлюються почергово: зпершу Основна програма, потім Додатковий функціонал. Наприклад, функціонал Норматив ліквідності активів активується у запуску тільки при встановленому на компьютері ПЗ АФР-ТЦП. Також важливо підтримувати актуальність версій ПЗ та його складових для правильної і відповідної роботи. 

пОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with