АФР-МультиЗвіт

Поточна версія: 4.13 від 06.02.2023р.

Інформація про ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "АФР-МУЛЬТИЗВІТ"

Увага! При встановленні нової версії програми поверх існуючої ВСІ ДАНІ користувача ЗБЕРІГАЮТЬСЯ АВТОМАТИЧНО!
Якщо на Вашому комп'ютері не встановлено жодної версії Microsoft Access або встановлена 64-розрядна (x64) версія Microsoft Access, можете встановити 32-розрядну (x86) версію Microsoft Access 2010 Runtime (версія безкоштовна та не потребує ліцензії!). Всі наші програми коректно працюють у середовищі MS Access 2010 Runtime.

Призначення програми

Програма “АФР-МультиЗвіт” призначена для складання, перевірки та подання звітності в електронному та паперовому форматах до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі НКЦПФР). Програма підтримує різні види звітності, встановлені НКЦПФР, та може використовуватись як емітентами цінних паперів, так і професійними учасниками фондового ринку.

На даний час програма дозволяє готувати та подавати наступні види звітності:

Основні функції програми

● створення звіту, окремих форм звіту, їх заповнення/редагування/збереження/видалення;● перевірка заповнення окремих форм звіту та звіту в цілому;● автоматичний розрахунок підсумкових чарунок форм фінансової звітності;● перевірка контрольних співвідношень, у т.ч. перевірка порівнянності показників фінансової звітності;● формування електронної форми звіту відповідно до вимог НКЦПФР (створення електронного формату звіту - експорт у файли XML (раніше DBF (DBT)));● перевірка електронної форми звіту на відповідність затвердженій схемі (XSD);● формування друкованої форми звіту (перегляд та друк паперових форм звіту);● експорт вихідних форм звіту до Microsoft Word (або іншого редактору RTF-файлів) (опціонально для деяких видів звітності);● експорт вихідних форм звіту до Microsoft Excel (опціонально для деяких видів звітності);● експорт вихідних форм річного звіту до файлів формату Microsoft Word для оприлюднення в офіційному друкованому виданні Комісії (до набрання чинності рішення №854 від 04.12.2018р.);● інтелектуальне перенесення даних звіту за попередній звітний період до звіту за поточний звітний період;● автоматичне заповнення відповідного розділу річного звіту даними про особливу інформацію;● імпорт даних з відповідних зовнішніх XML/DBF-файлів, встановленого НКЦПФР формату;● імпорт даних з програм сімейства “АФР“ (“АФР-Особлива-295”, “АФР-Квартал-422” та інші).

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

УВАГА!

Небезпечні листи дублюють назви продуктів компанії (afrmz, afrtcp, zvit.sma, sma) та використовують для цього інший домен @outlook.com @gmail.com. Наразі можливість завантаження програм призупиненно. Більше інформації на .au.ams%40tivz

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ

ЦІНА ПРОГРАМИ

БЕЗКОШТОВНО

протягом 2023 року (до 31.12.2023р.)

за умови сплати вартості технічної підтримки


ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

890 грн

протягом 2023 року (до 31.12.2023р.)

(без ПДВ; з ліцензією на одну юридичну особу; з наданням ліцензійного ключового файлу key.xml) 540 грн (без ПДВ; за кожну додаткову юридичну особу; з наданням ліцензійного ключового файлу key.xml)

Для придбання: АФР-МультиЗвіт

Для аудиторів та аудиторських фірм технічна підтримка

450 грн.

протягом 2023 року (до 31.12.2023р.)

окремо звіту відповідно до рішення НКЦПФР №694 від 14.11.2019р. (без ПДВ; з ліцензією на одну особу; з наданням ліцензійного ключового файлу key.xml)

Для придбання: АФР-МультиЗвіт:Аудит

Вартість програми

ДЛЯ ЕМІТЕНТІВ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

300 ГРН. для постійних клієнтів знижка 50%

протягом 2023 року (до 31.12.2023р.)

інформація відповідно до Рішення від 21.02.2023 № 181 «Про встановлення порядку розкриття емітентами цінних паперів інформації щодо наявності зв’язків з іноземними державами зони ризику під час дії воєнного стану»

Для придбання: АФР-МультиЗвіт:181

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРИДБАННЯ ПРОГРАМИ

ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ/СПЛАТИ ВАРТОСТІ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Для отримання рахунку-фактури заповніть реєстраційну форму на сайті.
УВАГА! Ми впровадили електронний документообіг, тому ВСІ документи (рахунки, акти і т.п.) контрагентам надсилаються ЛИШЕ через інтернет-сервіс "Вчасно". Радимо завчасно та безкоштовно зареєструватись на сервісі vchasno.ua (потрібен лише кваліфікований електронний підпис, виданий будь-яким надавачем електронних довірчих послуг, наприклад, ДФС).
УВАГА! Постачальником програми/виконавцем послуг є ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович. Відповідно оплата виконується на рахунок ФОП (третя група, без ПДВ) і всі документи оформлюються від ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович. Сповіщення сервісу "Вчасно" також будуть вам надходити стосовно документів від ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович.
УВАГА! Починаючи з березня 2020 року ФОП Прилипко В'ячеслав Сергійович працює БЕЗ ПЕЧАТКИ (п.1 та п.3 ст. 58-1 ГКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15#n2637).
Надіслані вами заявки обробляються протягом робочого дня і рахунок-фактура надсилається також протягом дня (за наявності технічної можливості). Посилання на дистрибутив програми, новий ліцензійний ключовий файл KEY.XML, акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) будуть вам надіслані ПРОТЯГОМ НАСТУПНОГО, ПІСЛЯ НАДХОДЖЕННЯ КОШТІВ НА ВКАЗАНИЙ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК, РОБОЧОГО ДНЯ (за наявності технічної можливості).

РЕЄСТРАЦІЯ

Програмне забезпечення для придбання технічної підтримки*

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Технічна підтримка

З питань технічної підтримки фізичних та юридичних осіб, які офіційно придбали програму “АФР-МультиЗвіт” та занесені в реєстр покупців програми, звертайтеся електронною поштою на адресу au.ams%40troppus або за телефоном (068) 954-10-27.

пОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with