Ssl seal 1

АФР-МультиЗвіт

Поточна версія Інструменту: 1.14 від 08.12.2023

Інформація про ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "АФР-МУЛЬТИЗВІТ"

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Відповідно до Рішення №98 "Щодо розкриття регульованої інформації емітентами цінних паперів, особами, які надають забезпечення за такими цінними паперами та радниками з корпоративних прав під час дії воєнного стану в Україні" від 24.01.2024р. тимчасово на період дії воєнного стану, емітенти цінних паперів, особи, які надають забезпечення за таким цінними паперами та радники з корпоративних прав звільняються від обов’язку розкривати регульовану інформацію (крім розкриття особливої інформації) в строки встановлені відповідно до Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» та Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, а також особами, які надають забезпечення за таким цінними паперами, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06 червня 2023 року №608.
Відповідно до Наказу №35 від 20.03.2024р. "Про затвердження форми XML-файлів для подачі емітентами цінних паперів, особами, що надають забезпечення за таким цінними паперами та радниками з корпоративних прав річної та проміжної звітності" подати річну інформацію у версії АФР-МультиЗвіт 4.13 від 06.02.2023 р. за 2021 та 2022 роки неможливо.
Наразі до замовлення можливе придбання:1. АФР-МультиЗвіт - Інструмент подання нерегулярної інформації відповідно до Рішення №714.
Про наявність для замовлення всіх інших програмних продуктів всіх користувачів буде попередньо повідомлено.
Дякуємо за розуміння!

Інформація про ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "АФР-МУЛЬТИЗВІТ"

Увага! При встановленні нової версії програми поверх існуючої ВСІ ДАНІ користувача ЗБЕРІГАЮТЬСЯ АВТОМАТИЧНО!
Якщо на Вашому комп'ютері не встановлено жодної версії Microsoft Access або встановлена 64-розрядна (x64) версія Microsoft Access, можете встановити 32-розрядну (x86) версію Microsoft Access 2010 Runtime (версія безкоштовна та не потребує ліцензії!). Всі наші програми коректно працюють у середовищі MS Access 2010 Runtime.

Призначення програми

Програма “АФР-МультиЗвіт” призначена для складання, перевірки та подання звітності в електронному та паперовому форматах до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі НКЦПФР). Програма підтримує різні види звітності, встановлені НКЦПФР, та може використовуватись як емітентами цінних паперів, так і професійними учасниками фондового ринку.

На даний час програма дозволяє готувати та подавати наступні види звітності:

Основні функції програми

● створення звіту, окремих форм звіту, їх заповнення/редагування/збереження/видалення;● перевірка заповнення окремих форм звіту та звіту в цілому;● автоматичний розрахунок підсумкових чарунок форм фінансової звітності;● перевірка контрольних співвідношень, у т.ч. перевірка порівнянності показників фінансової звітності;● формування електронної форми звіту відповідно до вимог НКЦПФР (створення електронного формату звіту - експорт у файли XML (раніше DBF (DBT)));● перевірка електронної форми звіту на відповідність затвердженій схемі (XSD);● формування друкованої форми звіту (перегляд та друк паперових форм звіту);● експорт вихідних форм звіту до Microsoft Word (або іншого редактору RTF-файлів) (опціонально для деяких видів звітності);● експорт вихідних форм звіту до Microsoft Excel (опціонально для деяких видів звітності);● експорт вихідних форм річного звіту до файлів формату Microsoft Word для оприлюднення в офіційному друкованому виданні Комісії (до набрання чинності рішення №854 від 04.12.2018р.);● інтелектуальне перенесення даних звіту за попередній звітний період до звіту за поточний звітний період;● автоматичне заповнення відповідного розділу річного звіту даними про особливу інформацію;● імпорт даних з відповідних зовнішніх XML/DBF-файлів, встановленого НКЦПФР формату;● імпорт даних з програм сімейства “АФР“ (“АФР-Особлива-295”, “АФР-Квартал-422” та інші).

УВАГА!

Небезпечні листи дублюють назви продуктів компанії (afrmz, afrtcp, zvit.sma, sma) та використовують для цього інший домен @outlook.com @gmail.com. Більше інформації на .au.ams%40tivz

Вартість програми

ДЛЯ ЕМІТЕНТІВ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

300 ГРН. 

інформація відповідно до Рішення від 21.02.2023 № 181 «Про встановлення порядку розкриття емітентами цінних паперів інформації щодо наявності зв’язків з іноземними державами зони ризику під час дії воєнного стану»

Для придбання: АФР-МультиЗвіт:181

ДЛЯ ЕМІТЕНТІВ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

300 ГРН. 

інформація відповідно до Рішення НКЦПФР від 27.06.2023 р. № 714 “Про затвердження форм повідомлень, що подаються до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку підприємством, що становить суспільний інтерес, про суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності”

Для придбання: АФР-МультиЗвіт:714

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРИДБАННЯ ПРОГРАМИ

ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ/СПЛАТИ ВАРТОСТІ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Для отримання рахунку-фактури заповніть реєстраційну форму на сайті.
УВАГА! Ми впровадили електронний документообіг, тому ВСІ документи (рахунки, акти і т.п.) контрагентам надсилаються ЛИШЕ через інтернет-сервіс "Вчасно". Радимо завчасно та безкоштовно зареєструватись на сервісі vchasno.ua (потрібен лише кваліфікований електронний підпис, виданий будь-яким надавачем електронних довірчих послуг, наприклад, ДФС).
УВАГА! Постачальником програми/виконавцем послуг є ФОП Прилипко Наталія Сергіївна (третя група). Сповіщення сервісу "Вчасно" будуть вам надходити стосовно документів від ФОП Прилипко Наталія Сергіївна.
УВАГА! ФОП Прилипко Наталія Сергіївна працює БЕЗ ПЕЧАТКИ (п.1 та п.3 ст. 58-1 ГКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15#n2637).
Надіслані вами заявки обробляються протягом робочого дня і рахунок-фактура надсилається також протягом дня (за наявності технічної можливості). Посилання на дистрибутив програми, новий ліцензійний ключовий файл KEY.XML, акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) будуть вам надіслані ПРОТЯГОМ НАСТУПНОГО, ПІСЛЯ НАДХОДЖЕННЯ КОШТІВ НА ВКАЗАНИЙ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК, РОБОЧОГО ДНЯ (за наявності технічної можливості).

РЕЄСТРАЦІЯ

Програмне забезпечення для придбання технічної підтримки*

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Технічна підтримка

З питань технічної підтримки фізичних та юридичних осіб, які офіційно придбали програму “АФР-МультиЗвіт” та занесені в реєстр покупців програми, звертайтеся електронною поштою на адресу .au.ams%40troppus

пОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with